Yıl Sonuna Özel Kupon İndirimleri

E-ticaret platformunun büyümesi ile birlikte birçok firma bu pazarda yerini almak istedi. Firmaların büyüyen bu pazarın içinde kendi ürünlerini ve hizmetlerini ön plana tutmak ve rekabeti arttırmak için birçok araçlara başvurmuştur. bu araçlardan bir tanesi de indirim kuponlarıdır. Firmalar indirim kuponlarını kullanarak pazardaki müşterileri kendi ürünlerine çekmek istemektedir. Firmalar indirim kuponlarını özellik toplum için önemli olan özel günleri tercih eder. Bunun  yanı sıra yıl sonu indirimleri müşteriler için vazgeçilmez bir nimet olarak kabul eder. Çünkü yıl sonu indirimleri büyük kampanyaların olduğu dönemlere denk gelmektedir. Bu büyük kampanyalar sayesinde firmalar kazançlarını artırmak ve ürünlerinin satış karını artırmaya yönelik adım atarlar. İşte bu firmalardan bir tanesi de Türkiye’nin en büyük firmalardan biri olan hepsiburada alışveriş sitesidir. Bu yılda yaptığı yıl sonu indirimleri ile ön plana çıkmaktadır.

E-ticaret platformunun büyük alışveriş sitelerinden  biri olan hepsiburada yılbaşı indirimleri ile göz kamaştırıyor. Hepsiburada bünyesinde kozmetik & bakım sitelerine, ayakkabılardan iç giyim sitelerine, spor giyimden , tesettür giyimden, ev & yapı sitelerine kadar binlerce mağazada yılbaşı indirimleri ile müşterilerini bekliyor. sizi bekleyen bu indirimler ile ailenizi yılbaşında mutlu etmek ve yılbaşı günü güzel bir şekilde geçirmek sizin elinizdedir. Şimdi hepsiburada yılbaşı indirimlerinin bazılarına göz atalım.

 

  • Adidas giyimde ve ayakkabılarda %50’ye varan indirimler
  • U.S Polo Assn %50 indirime ek sepette %15 indirim
  • Home store %85’e varan indirimler
  • Pierre Cardin tüm indirimlere ek sepette %20 indirim

Güncel indirimleri takip ederek sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizleri yakından takip ederek güncel Kupon İndirimleri‘nden anında haberdar olabilirsiniz.