Hepsiburada İndirim Günleri

Günümüzde alışveriş pazarının ciddi bölümünü e-ticaret siteleri yer alıyor. Her geçen gün büyük mağazaların yatırımları ile daha da büyüyen online alışveriş pazarı müşteri portföyü ile pazar büyüme devam ediyor. İnsanların zamandan tasarruf ederek hızlıca ve mağazaya gitmeden akıllı telefonlar yolu ile hemen alışverişini gerçekleştiriyor. Bu durum online alışveriş sitelerinin iştahını kabartmakta ve yatırımlarını bu yönde kullanmalarını sağlamaktadır. Bu sitelerin ilk akla gelen sitelerin biride hepsiburada bu yönde yaptığı yatırım ile müşterilerine mükemmel olanaklar sağlamaktadır. Hepsiburada yepyeni indirim ile müşterilerine uygun ve  kaliteli alışveriş yapmalarını sağlamaktadır.

Türkiye’nin büyük alışveriş platformlarından biri olan Hepsiburada yeni bir indirim günleri ile karşımıza çıkıyor. Bu sefer farklı bir slogan ile yola çıkan Hepsiburada online alışveriş sitesi moda ile müşterilerini indirimli ürünleri ile buluşturmak istiyor. Bünyesinde onlarca büyük mağazaların ve binlerce ürünlerinin bulunduğu alışveriş sitesi  kozmetik & bakım sitelerine, ayakkabılardan iç giyim sitelerine, spor giyimden , tesettür giyimden, ev & yapı sitelerine kadar bin bir türlü ürün müşterilerine sunulmaktadır. Moda indirim günleri  ile büyük mağazaların %85 varan indirimler ayrıca sepete ek indirimler müşterilerine mükemmel bir olanak sağlamaktadır. Birçok büyük mağazanın indirime destek vermesi ile birlikte alışveriş  tutkunlarına büyük bir olanak sağlamaktadır. Bu bağlamda büyük mağazaların yapmış oldukları bazı indirim oranları ile kaliteli ürünleri uygun bir fiyat dahilinde tüketicilerine sunmaktadır. Hepsiburada’nın bu hafta bizleri sunduğu indirimlere kısaca bir göz atalım.

  • Süpermarket festivaline %40’a varan indirimler.
  • Yılın en moda trend ürünlerinde sürpriz indirimler.
  • Oyuncak festivaline özel %60’a varan indirimler.
  • Aksesuar günlerine0 özel %70’e varan indirimler.
  • Dört Dörtlük kampanyalarına özel yepyeni ürünlerde özel fırsatlar.
  • Bebek araç ve gereçlerinde %25 indirim.
  • Tefal ve Rowenta küçük ev aletlerinde %40 indirim.

Hepsiburada ile kampanyalar dışındaki ayrıcalıklardan da özel olarak yararlanabilirsiniz. Mesela Visa kartına özel yapılan 300 TL ve üzeri alışveriş harcamalarında 50 TL indirim, Hayalindeki Apple ürünlerini Akbak’tan online alışveriş kredisyle alabilir veya bankaya bile gitmeden tek tıkla online alışveriş kredisine başvuru yaparak online ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Hepsiburada indirim kodu ile sepet tutarı üzerinden ekstra indirimlerde kazanmak mümkün. Bunun için tek yapmanız gerekense indirimkuponu.com.tr adresi üzerinden Hepsiburada gibi onlina alışveriş sitelerin indirim kuponu ve kampanyalarına ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.